Blog


magnesy

Proces tworzenia gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem

Gadżety promocyjne są jedną z form reklamy przedsiębiorstwa, po którą potencjalni klienci sięgają najczęściej. Produkty tego typu mogą stanowić darmowy dodatek do zamówienia lub pamiątkę po jakimś wydarzeniu. Uczestnicy eventów często wręcz upominają się o gadżety, które będą przypominać im o danych okolicznościach. Firma decydującą się na stworzenie personalizowanych gadżetów ma do wyboru mnóstwo produktów, ich kolorów oraz kształtów. Jak wygląda proces tworzenia poszczególnych drobiazgów promocyjnych?

Czytaj dalej
kubki

Rodzaje gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem

Każdy przedsiębiorca marzy o tym, by jego marka stała się rozpoznawalna. Drogą do tego jest często czasochłonna i kosztowna kampania marketingowa. Firma może jednak skorzystać z tanich, a przy tym kreatywnych rozwiązań, które nie wymagają poświęcenia sporej ilości czasu. Sposobem na niedrogie, lecz skuteczne reklamy są między innymi specjalne gadżety promocyjne z własnymi nadrukami. Ich możliwości są wręcz nieograniczone i pasują do charakteru każdej działalności. Jakie jest zastosowanie poszczególnych produktów?

Czytaj dalej
kubki

Praktyczne gadżety reklamowe – czym się kierować w wyborze?

Reklama to prawdziwa dźwignia handlu i jedna z podstaw osiągnięcia sukcesu w biznesie. Skuteczna reklama nie tylko wpływa na wzrost sprzedaży, ale także zwiększa rozpoznawalność marki i pozytywnie wpływa na jej wizerunek. Wśród dostępnych metod promocji ważną rolę zajmują reklamowe gadżety, które pozwalają dotrzeć bezpośrednio do klientów, a przy tym nie są nachalne. Wiele z nich może być wykorzystywane codziennie przez osobę, która je otrzymała, co tym samym zwiększa szansę, iż z reklamą zapozna się szersze grono potencjalnych klientów – tak może zadziałać na przykład logo firmy na koszulce. Czym jednak należy się kierować przy wyborze najlepszych gadżetów dla danej firmy?

Czytaj dalej
magnes na lodówce

Magnesy i przypinki z nadrukiem – praktyczny gadżet lub ciekawa pamiątka

Wśród najpopularniejszych pamiątek przywożonych z wakacji można wymienić tradycyjne lokalne wyroby, niewielkie przedmioty dekoracyjne, pocztówki czy magnesy. Te ostatnie, wisząc na lodówce bądź na tablicy magnetycznej, każdego dnia będą przypominać o udanym urlopie i przywołają najlepsze wspomnienia. Innym pamiątkowym drobiazgiem, choć kojarzonym bardziej z konkretnymi świętami, imprezami czy eventami, są przypinki z własnym nadrukiem. Oba rodzaje drobiazgów są chętnie wykorzystywane również jako metoda na reklamę.

Czytaj dalej